Serenity Day Spa

PAKIET CZEKOLADOWY

 

Poczuj się apetycznie lub podaruj odrobinę słodyczy i luksusu ukochanej osobie.

                        Pakiet czekoladowe odprężenie obejmuje:

 

* Zabieg na ciało czekoladowa rozkosz relaksująco-ujędrniająca linia czekoladowa o apetycznym pobudzającym zmysły zapachu, wygładza i uelastycznia, rewitalizuje skórę oraz nadaje jej piękny i równomierny koloryt. Wieloetapowy zabieg składający się z czekoladowego peelingu, serum, maski czekoladowej, odżywczego masła oraz pobytu w kapsule Spa - program redukcja stresu (redukcja stresu to program głównie dla osób znerwicowanych, ciężko i długo pracujących, przeżywających codziennie sporą dawkę stresu)

 

* Zabieg na twarz w skład którego wchodzi: demakijaż, peeling z perełkami jojoby, który ma za zadanie usunąć zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek, a także zwiększyć zdolność wchłaniania substancji odżywczych z maski czekoladowej, którą następnie aplikujemy. Maska czekoladowa doskonale dotlenia, poprawia koloryt skóry, działa regenerująco, a także przeciwzmarszczkowo.

 

* Na zakończenie seansu podajemy kubek gorącej czekolady, którą możemy delektować się podczas odprężającego masażu w specjalistycznym fotelu w otoczeniu świec, otuleni ciepłym kocem.

 

Czekolada zwana „Napojem bogów” znana jest od wieków ze swojego wpływu na psychikę i zmysły. Poprawia samopoczucie i humor, działa wręcz antydepresyjnie pobudzając organizm do produkcji endorfin. Organizm człowieka wydziela je gdy jesteśmy szczęśliwi lub zakochani. Ma bardzo pozytywny wpływ na organizm człowieka. Działa relaksująco, uspokajająco, jest źródłem energii dla mózgu. Szczególnie wskazana przy wysiłku intelektualnym.

 

alt

 

 Cena pakietu czekoladowego 269zł