Serenity Day Spa

 

 

SERENITY DAY SPA

 
Zabieramy Was do wyjątkowego miejsca – gabinetu Serenity Day Spa.
 
 
Wizyta w naszym salonie to czas relaksu i oderwania od rzeczywistości.
Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do naszego klienta.
Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje.
Wszystko po, to żeby nasze usługi w jak najlepszym stopniu zaspokajały potrzeby każdego.
 
Jesteśmy tu, żeby służyć wiedzą i doświadczeniem.
 
Pracujemy na ekskluzywnych kosmetykach firmy: 

 


Firma Jean D’Arcel Cosmetique została założona w roku 1960 w Paryżu przez Paula Sergent. Dzięki 45-letniej tradycji oraz doskonałemu połączeniu francuskiej finezji i niemieckiej solidności zajmuje wysoką pozycję na światowym rynku kosmetycznym oraz eksportuje swoje produkty do ponad 42 krajów na świecie. Od początku istnienia celem nadrzędnym było dostarczenie odbiorcy produktu najwyższej jakości i skuteczności. Jean D'Arcel przywiązuję ogromną wagę do badań, rozwoju oraz zapewnienia jakości, a także znajduje się w bliskich kontaktach z niezależnymi instytutami dermatologicznymi oraz mikrobiologicznymi.  

 

 

alt 

KLAPP Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Innowacyjne myślenie, nowoczesne metody zabiegowe, strategie dla przyszłości rynku - te trzy myśli stanowią podstawę filozofii firmy KLAPP Cosmetisc.

 

 

altOrganique jest polską firmą od 2000 roku tworzącą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Inspiracją do powstawania kosmetyków Organique jest natura. W jej ofercie znajdują sie w 100% naturalne kosmetyki oraz kosmetyki, których składy są bezpieczne, delikatne i jednocześnie skuteczne. Kosmetyki oddziaływają na nasze zmysły: wzrok, zapach, dotyk, dlatego firma dba o to, by produkty były barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje.

 

 

 

altPreparaty Gehwol mają szerokie spektrum działania: chronią i pielęgnują stopy, przynosząc ulgę w takich dolegliwościach jak: obrzęki, odciski, modzele, nagniotki oraz działają antyperspiracyjnie przy nadpotliwości. Dodatkowo odświeżają i pielęgnują stopy oraz regenerują bardzo suchą i pękającą skórę pięt.  Filozofią marki jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie pokrywa się z dzisiejszymi trendami kosmetycznymi. 

 

 

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną kosmetyków.